Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Krajské tréninkové soustředění podruhé ve Vyškově

O tomto víkendu proběhlo krajské tréninkové soustředění. To se uskutečnilo v rámci činnosti krajského tréninkového centra mládeže, a zatímco do běžné tréninkové činnosti střediska může být zařazen jen ten, kdo už se blýskl nějakými výsledky na republikových soutěžích, tak tohoto soustředění se mohl účastnit každý žák registrovaný u oddílů Jihomoravského šachového svazu. Účelem je totiž alespoň jednou v roce nabídku trénování otevřít každému zájemci. Ti pak trénují zdarma, resp. hradí si jen své pobytové náklady.

O soustředění vypráví přiložená fotoreportáž, další fotografie se ve větším počtu mají každým okamžikem objevit na webových stránkách vyškovských šachistů. Šachová veřejnost se jako již tradičně může těšit i Současně jsme již začali se zveřejňováním zadání závěrečných testů, které museli účastníci v závěru akce absolvovat a které na tomto webu vzápětí začneme uveřejňovat. Trenéři všech našich oddílů je mohou používat při tréninku svých svěřenců – za léta činnosti našeho krajského tréninkového centra je to už pěkná řádka materiálů.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Miroslav Hurta dne 13.05.2019 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009