Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Pohár v Bučovicích aneb redaktor u zpovědi

Sobotní bučovický rapid prozářený listopadovým sluncem přilákal ke startu i "pana redaktora" Jana Kalendovského (prozaický důvod jeho pravidelných účastí v místech začínajících na kouzelné písmenko B najdete v příloze) a že se hrálo v Katolickém domě, nemůže chybět ani jeho oblíbená zpověď.

V ní se jako u každé pořádné zpovědi přiznává nejen jak hřešil (...jsem využil pozvání pořadatele Gorčáka na pivo...), ale i kolikrát (třikrát).

Další hříšky jako zatajování autorství knihy o Richardu Rétim a následná léčba dojetí slivovicí po uznalém "Takových dobrých knih je málo...", pyšná sebelítost nad neudělením ceny pro nejlepšího seniora, všetečné a jen chabou objektivitou maskované poznámky o nezjištné pomoci Tomáše Fojtíka slečně rozhodčí nebo o náhodné kolizi představ Vojty Pláta a ředitele turnaje o vhodné ceně pro juniora už jsou jen drobnými přešlapy pomýlené duše a tak snad můžeme dát panu redaktorovi rozhřešení a jako pokání mu místo obligátních dvou otčenášů a tří zdrávasů uložit reportáž z některého blízkého turnaje, třeba už ze zítřejšího setkání brněnských akademiků.

Otevřte si přílohu!

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 16.11.2010 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009