Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Delegace rozhodčích pro soutěže družstev řízené JmŠS pro ročník 2010/2011

V příloze si můžete prohlédnout delegaci rozhodčích pro soutěže družstev řízených JMŠS pro ročník 2010/2011. Již třetím rokem je v souladu s rozpisem provedena delegace rozhodčích KR JMŠS ve spolupráci s STK a vedoucími soutěží. Prosím nezapomeňte na povinnost domácího družstva mít k dispozici český návod na obsluhu digitálních hodin a zajistit osobu, která bude schopna hodiny nastavit a upravovat čas dle pokynů rozhodčího. Návod naleznete zde.

Všechny družstva upozorňuji na článek 5.7. rozpisu:

5.7. Rozhodčího utkání deleguje KR JmŠS. Pokud rozhodčí delegován není, vykonává tuto funkci kvalifikovaný (zpravidla hrající) rozhodčí. Rozhodčí kvalifikovaný pro řízení zápasů v KP II. třídy musí být rozhodčím minimálně 3. třídy. Rozhodčí kvalifikovaný pro řízení zápasů v KP I. třídy  musí být rozhodčím minimálně 2. třídy. Zajistit kvalifikovaného rozhodčího je povinno domácí družstvo, může se však se soupeřem dohodnout, že funkci rozhodčího bude vykonávat člen hostujícího družstva. Družstva v přihlášce navrhnou kvalifikované rozhodčí, kteří budou řídit jejich domácí utkání. Delegaci určí s konečnou platností KR JmŠS. V případě, že delegovaný rozhodčí nemůže utkání odřídit, je povinen o tomto v dostatečném předstihu informovat KR JMŠS. Pokud zápas nebude rozhodovat kvalifikovaný rozhodčí, stanoví vedoucí soutěže sankci dle bodu 5.9.3.

Sankce dle bodu 5.9.3 v KP2C visí nad Š.K. 1923 Sokolem Kyjov a SK Horáčkem Sudoměřice. Vřele doporučuji výše uvedeným oddílům si zajistit kvalifikovaného rozhodčího na svá utkání.

Ladislav Palovský, předseda KR JMŠSSoubor ke stažení: [zip]

přidal Ladislav Palovský dne 05.10.2010 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009