Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

KP2B - 5. kolo

Předvánoční kolo KP2-B přineslo několik příjemných překvapení. Předně se všem kapitánům podařilo i na tento, eufemisticky řečeno, ne zcela vhodný termín sehnat osm lidí. A ne ledajakých - například lídr soutěže Bystrc Oilers nastoupil v základní sestavě. Další překvapení bylo, že všechny výsledky kapitáni bleskově dodali již kolem čtvrté hodiny.

Výsledky samy již tak překvapující nejsou - jako již téměř tradičně vyhrály týmy z vedoucí čtveřice průběžného pořadí. Bystrčtí olejáři zaknihovali dokonce své dosud nejvyšší vítězství - 7:1 (poraženi odešli hráči ŠK 64 Brno "B"). Vysokým vítězstvím se může pochlubit i kuřimské Céčko, které poměrem 6,5:1,5 porazilo v předehrávaném zápase Lokomotivu Brno "G". Vinohrady vyhrály 5,5:2,5 ve Střelicích a Lokomotiva Brno "H" stejným poměrem doma s Ivančicemi. Béčko Znojma si z Brna odvezlo tři body za výhru 5:3 nad Béčkem Moravské Slávie.

Hbití počtáři už patrně zjistili, že něco nesedí. Napsal jsem, že vyhrály týmy z první čtveřice, ale výsledků jsem uvedl pět. Je to tím, že bez započtení předehraného lokomotivního derby je na čtvrtém místě v průběžném pořadí TJ Znojmo. Naopak při započtení předehrávky se Lokomotiva H vyhoupne na druhé místo průběžného pořadí.

Svou první výhru v sezoně zaznamenalo Déčko Durasu, které porazilo Hodonice 5,5:2,5, a odrazilo se tak ode dna tabulky. Na záchranu však ještě bude zapotřebí pár bodů získat. Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Jaroslav Benák dne 20.12.2009 | sekce: Soutěže dospělých