Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Druhé úterý

Tradičně hojnou účast měl dnešní žákovský turnaj Druhé úterý, který v dnešním odpoledni v brněnském hotelu Bobycentrum navštívilo 46 mladých adeptů královské hry. V pětikolovém švýcarském klání v silnějším A turnaji bez problémů zvítězil ziskem 4,5 bodu první nasazený hráč Eduard Meduna a svým třetím medailovým umístěním získal finanční prémii 150,- Kč. Na dalších medailových pozicích se umístiliPavel Just (CVČ Ivančice) a domácí Adam Dvořák.

 

V B turnaji (začátečníci a hráči bez výkonnostní třídy) se opět dařilo domácí Lokomotivě Brno, když se čtyřmi a půl body v turnaji zvítězil osmiletý svěřenec trenéra Dosiho Točeva Michael Neuwirth  před oddílovým kolegou Vojtěchem Juráskem a a nejvzdálenějším účastníkem turnajem Ladislavem Halouzkou z DDM Žďár nad Sázavou.

 

Turnaj za řízení autora těchto řádků měl hladký spád a jako obvykle skončil v časovém limitu stanoveném propozicemi, což je zvlášť důležité pro děti z nebrněnských oddílů, které se musí dostat včas domů.

 

Výsledky A turnaje najdete zde  , výsledky B turnaje zde

přidal Miroslav Hurta dne 11.11.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009