Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Ivančický brousek 2011

V pondělí 26. prosince 2011 se v hotelu Černý lev v Ivančicích uskutečnil 16. ročník šachového turnaje v bleskové hře Ivančický brousek. Zúčastnilo se ho 30 hráčů z 11 oddílů. Hrálo se 11 dvojkol, tedy celkem 22 partií. Turnaj vyhrál Neklan Vyskočil z Durasu Brno se ziskem 18 bodů před Davidem Holemářem z klubu Bystrc Oilers se 17,5 bodem a Jiřím Majerem ml. z Kuřimi se 16,5 bodem.

Celkoví vítězové turnaje.

Zajímavostí turnaje je velmi vyrovnaný střed výsledkové listiny, hráče na 6. místě dělily od hráče na místě 24. pouhé 2 body. Cena pro posledního účastníka - brousek - zůstala v rukou Pavla Justa z Ivančic se 4 body.

Souboj Jana Uhmanna s Neklanem Vyskočilem.

Turnaj byl i tentokrát otevřeným okresním přeborem Brna-venkova v bleskové hře. Okresním přeborníkem se stal Jiří Majer ml. z Kuřimi, který zároveň získal finanční prémii pro hráče s ELO vyšším jak 1800 bodů. Okresní šachový svaz vypsal i další finanční prémie. V kategorii ELO 1600-1799 ji získal Josef Skalník z Ivančic (12 b., celkově 8.) a v kategorii ELO 1000-1599 Pavel Scheibinger z Ivančic (11,5 b., celkově 12.).

Vítězové OP Brno-venkov v blesku: zleva Jiří Majer st. (3. místo), Jiří Majer ml. (1. místo) a Pavel Kubát (2. místo).