Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Memoriál Oldřicha Šípka letos kořistí Jana Bernáška

Stále vzrůstající oblibu se mezi šachisty získává tradiční Memoriál Oldřicha Šípka. O tom svědčí i počet sedmašedesát účastníků, což je o jednoho účastníka více než loni a v ostré konkurenci mnoha akcí, kdy v našem kraji prakticky každý volný den probíhá nějaký turnaj, jde o velmi solidní číslo. V devítikolovém švýcarském klání se neopakoval loňský výsledek, kdy Šípkův memoriál vyhrál … Šípek, tedy Šípek Michal, syn zemřelého, který společně s bratrem Oldřichem jsou hlavními iniciátory této akce, ale vedení se hned od prvního kola ujal Jan Bernášek, nasazený hráč číslo jedna, a vedoucí místo v tabulce již až do závěrečného kola neopustil. Dokázal i porazit svého hlavního konkurenta Petra Veličku a v posledních kolech odremizovat nebezpečného Vojtěcha Zwardoně, který si tak z turnaje odnáší pomyslnou stříbrnou medaili. Na třetím místě se pak umístil Marek Nábělek.

Turnaj probíhal svižným tempem a byl důstojným uctěním památky dlouholetého člena Lokomotivy Brno a významného šachového trenéra, jehož odchovanci se k jeho památce hlásí dodnes.

Výsledky můžete najít zde, fotogalerii pak za několik hodin zde.

přidal Miroslav Hurta dne 28.09.2011 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009