Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis článku

Olympiáda v televizi

V sobotu 2.7.2005 v 9,40 odvysílá ČT 1 dvacetiminutovou reportáž o Letní dětské olympiádě, která probíhala minulý týden v Brně.

Televizní štáb natáčel dvakrát i na šachovém olympijském turnaji v Semilasse. Uvidíme, zda se nějaký záběr do závěrečného dokumentu dostane. Podívat se na reportáž stojí za to v každém případě, minimálně proto, abychom si porovnali jak blízko nebo jak daleko máme ke standardním (olympijským) sportovním odvětvím.

Akce pro mládež jsou totiž jednou z mála příležitostí (nejen pro šachisty) k čerpání prostředků z veřejných zdrojů. A že těch zdrojů na Olympiádě nebylo málo! Sečtěme si třídenní pronájem špičkového hracího prostoru v Semilassu, ceremoniál vyhlášení výsledků se stupni vítězů a medailemi za přítomnosti VIP, dresy pro všechny účastníky (kvalitní sportovní soupravy, trička, čelenky), ubytování a stravování zdarma včetně "on line" pitného režimu během celého turnaje, volné jízdenky na MHD v Brně, parník na přehradě, volný vstup do brněnského ZOO, do hvězdárny, vily Tugenhat, doprovodné koncerty, diskotéky, kino, posilovnu, trampolínu atd. atd. Částku si každý odhadne sám.

Zkuste se v sodotu v 9,40 podívat, nejspíše nebudete litovat.

přidal David Ciprys dne 01.07.2005 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009