Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis akce

Olympiáda v zážitcích a fotografiích rozhodčího a delegáta FIDE - beseda s IA Palovským a IM Piskem

Termín: 18.10.2010
Místo konání: Brno, klubovna ŠK Lokomotiva Brno

V pondělí 18. října 2010 od 17:00 do 19:00 si v klubovně Lokomotivy Brno přijdou na své všichni šachoví fandové sledující na přelomu září a října největší šachovou událost letošního roku - šachovou Olympiádu v sibiřském Chanty-Mansijsku.

Dva jihomoravští přímí účastníci - mezinárodní rozhodčí Ladislav Palovský a delegát ŠSČR v mezinárodních organizacích FIDE a ECU mezinárodní mistr Petr Pisk nás provedou turnajovými sály, zákulisím voleb prezidentů FIDE a ECU i ulicemi a náměstími dynamicky se rozvíjející metropole severozápadní Sibiře.

Chybět nebude projekce fotografií a krátkých videí a samozřejmě ukázky nejzajímavějších momentů z bojů na šachovnicích.

Především však půjde o besedu s posluchači, proto si už teď můžete chystat dotazy. Jak se vybírají rozhodčí na Olympiádu? Kolik bylo kontumací za pozdní příchody a zvonění telefonu? Jak náš delegát viděl souboj Karpova s Iljužinovem? A jak volby vedení ECU? Jak ruští pořadatelé zvládali nápor stovek týmů v nepříliš velkém (cca 60,000 obyvatel) Chanty-Mansijsku? Jak hodnotili naši účastníci podmínky ke hře, ubytování a stravování? Jaká byla atmosféra a vztahy v českých reprezentačních týmech? Které souboje a partie Olympiády jim utkvěly v paměti? Kdo je v Chanty-Mansijsku zaujal, s kým navázali nové kontakty nebo nová přátelství? Chtěli by si podobnou akci ještě někdy zopakovat?

Slyšet vše na vlastní uši od těch, kteří byli v samotném centru dění, je vždy mnohem lepší než si jen něco přečíst. Jako malou prémii zveřejní po besedě Jan Kalendovský článek o olympijských reprezentantech z jižní Moravy. A nebylo jich málo! I o tom se na besedě krátce zmíníme.

Tak přijďte, vstup je volný!

Rozhodcovská legenda Geurt Gijssen a Ladislav Palovský

Patroni Evropy Cyril a Metoděj a Petr Pisk

(Fotografie z alba Ladislava Palovského)

přidal David Ciprys dne 10.10.2010 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009