Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Jihomoravský KP II. tř., sk. C - losování

Jak jste si již mohli přečíst v článku Davida Cipryse, bylo letošní losování družstev krajských soutěží hektičtější, než obvykle. S odvoláním na uvedený článek už proto nebudu líčit další podrobnosti a zaměřím se přímo na skupinu C, jejíž startovní listina tentokráte vznikla podstatně dobrodružněji (po odstoupení dvou družstev, která si původně účast zajistila) a plný počet 12 startujících zachránil až 11 oslovený náhradník (tuším).

Podle připojených soupisek (ne však mnou definitivně schválených) a průměrného ELO základních sestav by mezi hlavní favority měly patřit družstva Sudoměřice, Strážnice a Prušánky. Na opačném pólu by naopak se záchranou měly mít zřejmě nejvíce starostí Vranovice, Kyjov a zejména nováček Pavlov. Ovšem statistiky sestav a průměrná ELO jsou jedna věc a skutečnost může být úplně jiná, jak jsme se už mohli v historii kolikráte přesvědčit.

Všem družstvům ve skupině přeji hodně úspěchů v nadcházejících bojích. A činovníky, kteří mají dosud směrem ke mně resty žádám, aby je co nejdříve napravily!

Kompletní úvodní zprávu včetně definitivních soupisek bych chtěl totiž vydat zhruba za týden.

Soubor ke stažení: [doc]

přidal Jiří Šimbera dne 17.09.2006 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009