Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Z Břeclavska postupuje do Pavlov

Pavlov, malebná obec pod kopci Pálavy na březích Novomlýnské vodní nádrže, je po dlouhé době prvním družstvem z Mikulovska, které se propracovalo do vyšší než okresní soutěže. Přitom pamětníci vzpomínají na Mikulov jako centrum jihomoravského šachu, kde mělo svou domovskou stanici družstvo úspěšně hrající "předlistopadový" KP I. odpovídající dnešní 2. lize. V Městském kulturním středisku na historickém náměstí, v rozlehlém zámeckém sále, v prostorách starobylého piaristického gymnázia i jinde se hrávaly krajské přebory mužů i dorostenců, Velké ceny mládeže, výborně obsazené bleskové turnaje... Ale to už je dávno.

Jednou z vlaštovek obnovené slávy mikulovského šachu by se mohl stát postup prvního družstva Pálavy Mikulov hrající pod hlavičkou Šach Pavlov do KP II.
Pavlov rozhodně nebyl favoritem okresního přeboru na Břeclavsku, mnohem větší naděje se dávaly zálohám Hustopečí a Poštorné. S oběma těmito družstvy také Pavlov v základní skupině prohrál. Ve finálové části však oba své konkurenty porazil. Družstvům z konce tabulky pravidelně naděloval rekordní příděly jako 8:0 nebo 7,5:0,5, takže jeho vítězství je naprosto zasloužené.

Porovnat břeclavský okresní přebor s tím svým si můžete v přiložené závěrečné zprávě.
8 družstev hrálo nejprve každý s každým na 7 kol. Pak se soutěž rozdělila na skupinu o postup a o umístění, kde se hrálo opět každý s každým. Všechny výsledky základní části se započítávaly.

Soubor ke stažení: [rtf]

přidal David Ciprys dne 23.03.2006 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009