Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

10 programových priorit Martina Petra

Dnes jsme mailem obdrželi od velmistra Martina Petra následující mail:
===================================================
Milí šachoví přátelé a kolegové,

na únorové konferenci jsem slíbil, že budu příští rok kandidovat na předsedu ŠSČR … manželka z toho velkou radost nemá :-) Ale začal jsem sepisovat něco jako plán. Posílám ho v příloze. Budu rád, když se na něj podíváte.

Tento email jde všem delegátům letošní Konference ŠSČR, předsedům a místopředsedům krajských šachových svazů. Jedním z bodů dokumentu v příloze je spolupráce s kraji. Myslím, že by bylo dobré, abychom se potkali. Ideálně na některém z Vašich krajských zasedání VV. Kromě rozhovoru o budoucnosti svazu si můžeme, pokud budete chtít, třeba zahrát simultánku naslepo nebo zorganizovat šachovou přednášku pro děti. Zkuste navrhnout termín.

Personálie příštího Výkonného výboru a odborných komisí jsem zatím moc neřešil, takže to může být také jedno z témat. Budu rád, pokud se podaří zachovat spolupráci s členy současného VV ŠSČR, ale práce máme všichni hodně a pomoc je vítaná. Ocením zpětnou vazbu a Váš názor.

Mějte se hezky,

Martin Petr
=======================================================================

Protože výkonný výbor našeho krajského šachového svazu hodlá nabídky pana Petra využít a pozvat ho do Brna na svou červnovou schůzi, můžete připomínky a náměty k programu ŠSČR zasílat do 5. června 2019 na mailovou adresu mhurta@volny.cz. Všechny doručené náměty panu Petrovi předáme.

Programové priority pana Petra najdete v příloze.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Miroslav Hurta dne 27.05.2019 | sekce: Výkonný výbor


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009