Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Konkurzy na krátkodobé soutěže - zpráva pro Konferenci JmŠS

Zpráva v příloze předkládá výsledky krátkodobých soutěží jednotlivců a družstev v uplynulé sezóně a stav konkurzů na krátkodobé soutěže. V letošní sezóně se do konkurzů v řádném termínu přihlásili dva zájemci, přebor JmŠS v klasickém šachu jednotlivců tak stejně jako loni proběhne v rámci Veletržního turnaje a v rámci Mezinárodního šachového festivalu ve Znojmě tentokrát proběhne jen přebor JmŠS v rapid šachu seniorů.

O pořádání přeboru JmŠS v rapid šachu jednotlivců následně projevila zájem Brněnská šachová škola. Vzhledem k tomu, že pořadatel zaslal návrh propozic, které splňovaly podmínky konkurzu, vyhlásila STK Brněnskou šachovou školu dodatečným vítězem konkurzu. Přebor JmŠS v rapid šachu v kategoriích muži, ženy, junioři a dorostenci bude pro letošní rok součástí Memoriálu Jana Krejčího. Vyzkoušíme tak kombinaci tradičního mládežnického turnaje s turnajem pro dospělé. Uvidíme, jestli si do Rajhradu najde cestu i dostatek dospělých.

Pořadatelé, kteří mají zájem o přidělení statutu krajského přeboru v dosud neobsazených kategoriích (blesk jednotlivců - všechny kategorie, rapid a blesk družstev, Fischerovy šachy), se mohou hlásit předsedkyni STK na e-mailu: Vladka_N@seznam.cz

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Vladimíra Šťastná dne 27.01.2019 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009