Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Ostravský koník zve k návštěvě i sledování!

Z pověření Petra Koutného na tomto místě zveřejňuji velmi zajímavý nápad spojený s atraktivním způsobem komentování online přenosu z blížícího se MČR v Ostravě (28. 4. - 6. 5. 2018).

Kanál Robert a Petr šachy (youtube.com) bude s podporou Šachového svazu ČR živě přenášet a komentovat MČR v šachu v Ostravě. Komentovat budou: 1. - 4. kolo IM David Kaňovský a 5. - 9. kolo GM Štěpán Žilka. Tady je první logo, co říkáte, budete sledovat?Věřím, že ano. Přenos budeme vysílat i na Facebooku (RP šachy, ŠSČR), na www.sachyvlcnov.cz, www.sachy.cz, www.sachycvek.cz, www.sachypozlovice.cz, www.sachdk.sk a samořejmě i na www.chess.cz (Šachový svaz ČR) a youtube. Jestliže máte své stránky, pojďte s námi tento přenos vysílat také, sdílejte  a buďte u toho! Bude to určitě parádní akce.

Jo a zapomněl jsem, denně bude probíhat soutěž o ceny, každý den někdo vyhraje pěknou šachovou knížku a  DVD od Roberta Cveka. Dále živý chat, kde se budete moci zeptat komentátora, soutěžit….diskutovat, radit, být při tom a můžeme společně prožít cestu budoucího mistra ČR v šachu....!

Budete při tom? Buďte s námi při tom!......protože šachy nás stále baví!

Petr Koutný

Soubor ke stažení: []

přidal Neklan Vyskočil dne 16.04.2018 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009