Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Dobře utajené šachové nakladatelství

Brněnská šachová škola nabízí šachovou literaturu k zábavě a poučení - viz přiložený seznam. Pokud si zájemci objednají literaturu do 7. 3. na mail biolci@volny.cz, bude jim literatura dovezena na Mistrovství ČR mládeže do Koutů nad Desnou.

Dále bychom chtěli upozornit na dobře utajené šachové nakladatelství "Sachy Dolmen". Dobře utajené proto, že místo do reklamy zde investují do překladů zásadních děl šachové klasiky. Poprvé v češtině zde tak vyšel Autoportrét Michaila Čigorina, Zdravý rozum v šachu Emanuela Laskera nebo třeba Mistři šachovnice Richarda Rétiho.

Zájemci nechť se s objednávkou ozvou na adresu Martina Beila martinbeil64@gmail.com opět do 7.3.

V obou případech se knihy přivezou bez poštovného na MČR mládeže do Koutů. Pro ty, co v Koutech nebudou, může objednané knihy přivézt do Brna a předat třeba na turnaji "druhé úterý" 13. března autor tohoto článku. Faktura bude poslána předem v elektronické podobě, originál pak na místě. Platba předem převodem na účet, na místě jen předání knih.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Miroslav Hurta dne 03.03.2018 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009