Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

CHESS TEAM BRNO - představuje se nový web

Nejspíše jste již zaznamenali, že již dva roky v Brně funguje spolek šachových kamarádů - CHESS TEAM BRNO. Jsme jakýmsi promotérem šachových turnajů, které nejčastěji pořádáme v prostorách Fakulty stavební VUT v Brně a v čajovně Utopia. Za docela krátkou dobu se nám už nashromáždilo dost materiálu k tomu, abychom si vytvořili vlastní web, který bychom zde chtěli stručně prezentovat.

Náš nový web má sloužit především jako služba všem šachistům, kteří se zde mohou dočíst o našich připravovaných akcích, jakož i o jejich historii (články, výsledky). Občas zde také budou aktuality z domova i ze světa. Pokud se vám náš web bude líbit, můžete se přihlásit i k odběru novinek (na úvodní stránce rozbalením zelené šipky vpravo).

A kdo že je autorem nového webu? Je jím Petr Jackovič, jinak otec nadějné Zuzany Jackovičové (Moravská Slavia Brno). Dejte nám tedy vědět, jestli se nám to povedlo a pokud budete mít jakékoli náměty či připomínky, postačí dát zpětnou vazbu na petr.jackovic@gmail.com.

Za CHESS TEAM BRNO
Břeťa Eichler, Neklan Vyskočil, Pepa Kratochvíl, Vojta Zwardoň a Petr Jackovič.

 

Soubor ke stažení: []

přidal Neklan Vyskočil dne 03.10.2017 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009