Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Podpora šachových oddílů a kroužků

Přinášíme pokyny, jak vyplnit tabulku pro získání dotace od ŠSČR za práci s mládeží. Letos je vyplňování tabulky ještě jednodušší, protože došlo k propojení členské základny a databází turnajů započtených na LOK ČR a dvěma kliknutími u každého hráče uvidíte, jaké započtené turnaje hrál.

Postup vyplnění tabulky je následující:

1) Otevřete webové stránky ŠSČR - podpora oddílů a kroužků

2) V souboru "Seznam_hráčů" najděte záložku s Jihomoravským krajem. V ní najdete seznam Vašich členů mladších 18 let. Vyhledání můžete urychlit klikem na Klub v prvním řádku, kde zadáte název Vašeho klubu. Po zadání se zobrazí jen hráči z Vašeho klubu.

3) Tyto hráče vyberte (včetně sloupce typ a klub) a nakopírujte do první záložky pojmenované Aktivita členů v souboru "Formulář pro klub". Pomocí souboru "Turnaje ČR 2016/2017" (turnaje je možné dohledávat přes záložku kluby nebo hráče) doplňte 4 turnaje, kterých se daný člen zúčastnil. Pro usnadnění kontroly se doporučuje vybírat turnaje s nejvyšší účastí Vašeho klubu.

Po vyplnění první záložky přejděte na záložku Literatura. Zde zkontrolujte, zdali byl proveden správný výpočet počet aktivních členů a zařazení do správné úrovně. Vyberte si literaturu, o kterou máte zájem a to tak, aby cena nepřekročila Váš nárok. Ceník je možné nalézt na stránkách http://sds.chess.cz/clMaterialy.php.

Takto vyplněný formulář odešlete na do 15.10. na můj mail mhurta@volny.cz. Je důležité tento termín dodržet, protože přehledy zaslané po termínu nebudou již do nároku na dotace započteny.
Proto každé doručení přehledu Vám mailem zpětně potvrdím, a to do 48 hodin. Pokud potvrzení neobdržíte, vše neprodleně urgujte.

Miroslav Hurta

Soubor ke stažení: []

přidal Miroslav Hurta dne 29.09.2017 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009