Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Závěrečné pořadí KP mládeže v rapidšachu

Turnajem v v Ratíškovicích skončil seriál KP mládeže v rapidšachu. V příloze najdete tabulku (nezapomeňte prosím, že přiložený excelový soubor má šest listů) s celkovým pořadím – a jako vždy prosíme vedoucí, trenéry a rodiče o kontrolu správnosti údajů – případné připomínky posílejte na adresu autora tohoto článku.

Kromě kategorie desetiletých chlapců, kde slovy klasika „všechno je jinak“ se žádné větší změny na postupových místech nekonaly. V kategorii H14 se boj o poslední postupové místo mezi Samuelem Khadashem a Honzou Hvozdovičem vyřešil Hvozdovičovou neúčastí v Ratíškovicích ve prospěch prvního jmenovaného.

Co dále říci o proběhlém ročníku? Určitě je potěšitelné, že stále pokračuje nárůst počtu účastníků – viz následující přehled:

sezóna 2010/11 - 119 účastníků
sezóna 2011/12 - 144 účastníků
sezóna 2012/13 - 158 účastníků
sezóna 2013/14 - 167 účastníků
sezóna 2014/15 - 189 účastníků
sezóna 2015/16 – 185 účastníků.

Letošní sezóna 2016/17 – 192 zúčastněných dětí je historický rekord a svědčí o stále (byť jen mírně) se zlepšující práci s mládeží. Pořadí oddílů podle počtu postupů vypadá takto:

1. Lokomotiva Brno – 6 postupujících
2. ŠK Kuřim – 5 postupujících
3. Duras Brno – 3 postupující
4. Kvasaco Vacenovice – 2 postupující
5. - 11. Adamov, Kyjov, Mor. Slavia Brno, Ratíškovice, Rozrazil Brno, Vacenovice a Veselí nad Moravou – 1 postupující.

Mistrovství ČR proběhne ve dnech 9. - 10. září 2017 v Mostě. Až budou zpracovány propozice, najdete je v kalendáři akcí těchto webových stránek.

Blahopřejeme postupujícím (postupy z kraje + přímé postupy):

H14
1. David Barák (Duras Brno)
2. Matěj Tajovskýl (Duras Brno)
3. Šimon Volák (Rozrazil Brno)
4. David Němec (Kuřim)
5. Samuel Khadash (Lokomotiva Brno)

D14
1. Olga Dvořáková (Adamov)
2. Anna Vavřínková (Lokomotiva Brno)
3. Ludmila Tutková (Veselí nad Moravou)
4. Renata Sasková (Kuřim)
5. Julie Richterová (Ratíškovice)

H12
1. Vilém Faja (Lokomotiva Brno)
2. Lukáš Petříček (Kuřim)
3. Robin Vaněk (Sokol Kyjov)
4. Filip Nezval (Duras Brno)
5. Michael Kureš (Lokomotiva Brno)

D12
1. Jasmína Londinová (Vacenovice)
2. Asja Pluhařová (Kuřim)

H10
1. Karol Michal Londin (Vacenovice)
2. Adam Boček (Kuřim)
3. Tadeáš Hladký (Lokomotiva Brno)

D10
1. Zuzana Jackovičová (Mor. Slavia Brno)
2. Marie Vavřínková (Lokomotiva Brno)

Soubor ke stažení: [xls]

přidal Miroslav Hurta dne 06.06.2017 | sekce: Turnaje

Související dokumenty

vytvořeno název typ sekce
13.06.2019 PODLUŽÍ FIDE open rapid & blesk akce
29.05.2019 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
23.05.2019 Druhé úterý pro Tadeáše Hladkého ke stažení
16.05.2019 Přebor mládeže okresu Vyškov v klasickém šachu s otevřenou účastí akce
27.04.2019 Veletržní turnaj akce
14.04.2019 7.Kyjovský koník - šachový turnaj pro děti akce
13.04.2019 Open Hodonice 2019 (děti) akce
11.04.2019 Druhé úterý pro Rudolfa Richtera ke stažení
10.04.2019 Memoriál Bohumila Nekuly v šachu akce
09.04.2019 Krajskými přeborníky v rapidšachu Neklan Vyskočil a Michaela Svobodová ke stažení
04.04.2019 Haiva CUP akce
02.04.2019 Na krajský přebor do Rajhradu přihlášeno 144 hráčů článek
01.04.2019 GPOA Open - aneb Lokomotiva si dojela do Znojma pro vítězství ke stažení
31.03.2019 OP Brno-venkov mládeže v rapidšachu 2019 ke stažení
30.03.2019 Kam o Velikonocích? článek
30.03.2019 Turnaj přátelství akce
18.03.2019 Mistrovství ČR mládeže skončilo - blahopřání do Adamova a do Kuřimi ke stažení
16.03.2019 Březnový rapid na Mládežce - vítězní bratři Žažovi a bronzový Radim Ivanovič ke stažení
16.03.2019 O velikonočního beránka akce
12.03.2019 HŘÍBATA OPEN - šachový turnaj pro děti akce
12.03.2019 Druhé úterý pro Ondřeje Hronka ke stažení
10.03.2019 V Koutech nad Desnou zahájilo M-ČR mládeže ke stažení
06.03.2019 V KP žáků zvítězili zástupci Brna-města a Brna-venkova ke stažení
25.02.2019 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
23.02.2019 Memoriál Jana Krejčího jako KP dětí i dospělých akce
19.02.2019 Březnový turnaj dětí a mládeže v rapidšachu akce
15.02.2019 GPOA Open - středoškolský přebor v rapid šachu akce
12.02.2019 V únorovém druhém úterý vítězí Richter ke stažení
09.02.2019 Mistrovství ČR dětí do 8 let akce
02.02.2019 Sapíkův blicák aneb poslední leč akce
26.01.2019 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
25.01.2019 Fide rapid Dalešice 2019 akce
20.01.2019 Optika Medek Open 2019 akce
13.01.2019 Vyškovská rošáda 2019 ke stažení
12.01.2019 KP žáků jednotlivců ve vážných partiích do 10, 12, 14 a 16 let akce
11.01.2019 M-ČR mládeže a doprovodné openy akce
10.01.2019 Memoriál Lubomíra Gillara akce
09.01.2019 Čtyři první místa na druhém úterý ke stažení
01.01.2019 Druhé úterý pro Vavřínkovou článek
30.12.2018 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
28.12.2018 Ratíškovice pro Tajovského ke stažení
19.12.2018 O přeborníka Králova Pole se blíží ke stažení
16.12.2018 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
13.12.2018 Vyškovská rošáda - 3. turnaj seriálu KP mládeže v rapidšachu akce
12.12.2018 O perníkovou chaloupku akce
12.12.2018 Memoriál J. Švandy a V. Holíka akce
06.12.2018 Ratíškovské šachy akce
01.12.2018 Seriál KP žactva v rapidšachu zahájil turnajem v Brankovicích ke stažení
28.11.2018 O přeborníka Králova Pole akce
15.11.2018 Listopadové druhé úterý pro Khadashe ke stažení
14.11.2018 Adventní turnaj v Dobšicích akce
02.11.2018 Na Mistrovství Moravy v Koutech naši zástupci nezklamali ke stažení
25.10.2018 Znojemské okresní kolo přeboru škol v šachu akce
20.10.2018 Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20 akce
13.10.2018 O brankovického krále, 1. turnaj seriálu KP žactva v rapidšachu do 10, 12 a 14 let akce
10.10.2018 O pohárek BVK se blíží, přihlášky možné do příští středy ke stažení
10.10.2018 Druhé úterý pro Lokomotivu, Zastávku a Kuřim ke stažení
09.10.2018 KP družstev mládeže a doprovodný turnaj akce
06.10.2018 Rozpis KP dětí do 14 let v rapidšachu článek
01.10.2018 Vyškovské mistrovství opět úspěšné ke stažení
23.09.2018 O pohárek BVK ke stažení
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
21.09.2018 Druhé úterý akce
17.09.2018 Po prázdninové přestávce opět zahájil seriál turnajů "Druhé úterý" ke stažení
14.09.2018 Žákovské Mistrovství ČR v rapidu: jedna zlatá a dvě bramborové medaile ke stažení
13.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 10, 12, 14 a 16 let a doprovodné turnaje akce
12.09.2018 O pohárek BVK akce
04.09.2018 Turnaj všech generací akce
03.09.2018 Veletržní turnaj úspěšně dokončen ke stažení
01.09.2018 Čtvrté kolo Veletržního turnaje ke stažení
29.08.2018 Simultánka IM Neklana Vyskočila (15.00 - 19.00) akce
22.08.2018 Druhé úterý akce
24.07.2018 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY juniorů a dorostenců v rapid šachu 2018 akce
23.07.2018 Otevřený přebor mládeže Vyškov v klasickém šachu akce
20.07.2018 Jihomoravští šachisté v Lignanu ke stažení
29.06.2018 Červnové druhé úterý pro Voláka ke stažení
28.06.2018 Závěrečné kolo GP mládeže okresu Znojmo ke stažení
19.06.2018 FIDE rapid Podluží akce
14.06.2018 Memoriál Oldřicha Šípka akce
09.06.2018 Mistrovství ČR dětí do 10, 12 a 14 let v rapidšachu akce
27.05.2018 Bleskový den Mirka Jurky uvidí v novém hávu Společenské centrum v Bystrci ke stažení
26.05.2018 Závěrečné pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
23.05.2018 Druhý opakovaný konkurz na pořadatele Mistrovství České republiky juniorů v rapid šachu článek
12.05.2018 Květnové druhé úterý pro Lokomotivu a Duras ke stažení
08.05.2018 GRAND PRIX dětí a mládeže se blíží do finále ke stažení
07.05.2018 Open Hodonice 2018 akce
29.04.2018 Na M-ČR dětí do 8 let Leontýna Hladká bronzová ke stažení
25.04.2018 6.Kyjovský koník - turnaj pro děti akce
24.04.2018 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
17.04.2018 43. Veletržní šachový turnaj jako otevřený přebor JmŠS ke stažení
17.04.2018 Veletržní turnaj akce
10.04.2018 Na druhém úterý vyplaceny finanční prémie 900 Kč ke stažení
08.04.2018 Memoriál Jana Krejčího pro Valentu, Nezvala a Šetinu ke stažení
vytvořeno název typ sekce
11.10.2017 O brankovického krále, 1. turnaj seriálu KP žactva v rapidšachu do 10, 12 a 14 let akce
06.06.2017 Závěrečné pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
22.05.2017 KP mládeže v rapidšachu zakončil turnajem v Ratíškovicích ke stažení
22.04.2017 Ratíškovické šachy akce
21.04.2017 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
27.03.2017 V Rajhradě šachovalo 157 vyznavačů královské hry ke stažení
08.03.2017 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
03.03.2017 Memoriál Jana Krejčího akce
22.02.2017 Gillarův memoriál poprvé v Obřanech ke stažení
12.01.2017 Memoriál Lubomíra Gillara proběhne v orlovně v Obřanech ke stažení
10.01.2017 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
09.01.2017 Úspěšná Vyškovská rošáda ke stažení
04.01.2017 Memoriál Lubomíra Gillara akce
17.12.2016 Vyškovská rošáda - 2. turnaj seriálu KP mládeže v rapidšachu akce
27.11.2016 Brankovický král opět přes stovku ke stažení
26.11.2016 Pořadí KP mládeže v rapidšachu ke stažení
19.10.2016 O brankovického krále, 1. turnaj seriálu KP žactva v rapidšachu do 10, 12 a 14 let akce


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009