Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Letní šachový tábor Vřesovice nabízí volná místa

Pořadatelé z Bučovic a Brněnské šachové školy zvou všechny nadějné a talentované šachisty, ale i ty, kteří se s šachovou hrou teprve seznamují, na 32. ročník letního šachového tábora. Ten proběhne ve dnech 12. – 26. srpna 2017 na osvědčené stanové základně turistů TJ Bučovice ve Vřesovicích u Kyjova uprostřed krásné přírody Chřibských lesů.

Ti, kteří nemohou nebo nechtějí jet na celých 14 dní, se mohou přihlásit na jednotlivé týdny - tedy buď od 12. - 19.8. nebo od 19. - 26.8. Na táborníky čeká bohatý šachový i nešachový program. První týden bude ve znamení šachových tréninků, prohlubování a rozvíjení šachových znalostí pod vedením zkušených trenérů (WGM Eva Kulovaná, GM Petr Velička, FM Josef Kratochvíl), druhý týden budou moci táborníci aplikovat nabyté znalosti v turnajích a simultánkách.

Šachový program bude doplněn programem nešachovým. V něm se tentokrát přeneseme do antického Řecka a spolu s obyvateli bájného Olympu prožijeme Válku bohů. Samozřejmě nebudou chybět míčové hry, bojovky v lese, noční hra, plavání a plavby na lodičkách, výlety do okolí, táboráky a vše co ke správnému táboru patří. Většina účastníků je ubytovaná ve stanech, mladší a méně otužilé děti mohou bydlet v chatkách. Samozřejmostí je tým zkušených vedoucích a strava jako z domácí kuchyně, která je zajištěna 5x denně.

Pořadatelé stále nabízí volná místa a slevy pro sourozence nebo loňské táborníky. Propozice tábora najdete v příloze a v kalendáři akcí. Více informací poskytne hlavní organizátor Tomáš Matula - e-mail: tomasmatula79@seznam.cz, tel.:604 275 012.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Vladimíra Šťastná dne 07.05.2017 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009