Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Vítězem OP I. tř. Vyškov v sezoně 2016/2017 je družstvo MKS Vyškov C, ale do KP 2 se nechystá nikdo!

Letošní sezona byla poměrně krátká, okresní přebor hrálo jednokolově jen 8 pětičlenných družstev a tak se na podzim odehrála jen 2 kola a zbývajících 5 kol čekalo družstva na jaře.

V partii Tomáš Čermák - Radim Majetič v utkání MKS S - MKS C byla půlka na 1. šachovnici i v zápasu

Tradičně hned v 1. kole při řízeném losování hrála spolu 2 družstva z jednoho oddílu a v posledních kolech se pak střetávaly přibližně stejně silné týmy. O vítězi se tentokrát rozhodovalo až v posledním 7. kole, do kterého šla obě družstva MKS Vyškov se stejným bodovým ziskem i pomocným hodnocením. Výraznější vítězství céčka MKS v tomto kole s oslabeným áčkem ŠO TP  Habrovany 4-1, nehrál za ně hostující hráč z oddílu MKS Vyškov pan Miroslav Jandl, posunulo družstvo MKS Vyškov C do čela tabulky OP I. tř. Vyškov před eskem téhož oddílu, to vyhrálo jen 3,5-1,5 s posledním týmem tabulky Sportovním klubem Vyškov A, z.s.

Náhradníkem pro postup do KP 2 se tak stalo druhé družstvo MKS Vyškov S, oba týmy ale nemají zájem  pro nedostatek hráčů postoupit do vyšší soutěže.

Antonín Brtníček podal bezchybný výkon a všechny partie v OP vyhrál

Všechny zápasy odehrál se 100% ziskem 7/7 jen Tonda Brtníček z vyškovského družstva MKS Vyškov S, jistě mu k tomu dopomohla pátá šachovnice, ale určitě i pravidelný dvoufázový trénink v týdnu na šachové základně U Kumrů v Drnovicích, blahopřejeme mu k výkonu bez ztráty kytičky!

Na Drnovickém králi 2016 hrál na základně U Kumrů Tonda Brtníček s bílými s Vlastou Rozumkem

V přiložené Závěrečné zprávě najdete nejlepší hráče v TOP 10 a také hodnocení jednotlivých družstev vedoucím soutěže OPL Vyškov.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Stanislav Vémola dne 16.04.2017 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009