Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Konference ŠSČR poměrně klidná, zvyšování příspěvků se nekonalo.

Nečekaný návrh na zvýšení členských příspěvků ŠSČR na 200 pro výdělečně činné a 100Kč pro ostatní (kromě seniorů nad 70 let - 0Kč) zaslaný týden před Konferencí předsedou ŠSČR jako jeho osobní návrh (nikoliv návrh Výkonného výboru) zcela zastínil původní hlavní bod této schůze - volby nového vedení ŠSČR.
Řízením osudu se v první linii odpůrců tohoto kroku ocitli zástupci JmŠS, kteří si to také nejvíce schytali od navrhovatelů zvýšení. Nakonec byl návrh poměrně velkou většinou hlasů zamítnut.
Volby naopak probíhaly zcela hladce. Do vedení svazu kandidoval jediný tým vedený dosavadním předsedou Petrem Herejkem (na jeho soupisce byli i Miroslav Hurta a jako komisař mládeže a Petr Buchníček jako zástupce Sdružení korespondenčního šachu), do pětičlenné Revizní komise kandidovalo právě pět uchazečů. Všichni byli přesvědčivě zvoleni, volby netrvaly déle než půl hodiny.
Vzhledem k návratu některých delegátů až po půlnoci si podrobnosti z jednání zachycující věcnou i emotivní stránku jednání společně se stručným zhodnocením možného dopadu Konference na další vývoj šachového hnutí můžete přečíst dnes odpoledne.
V příloze naleznete usnesení Konference, které pořídil a promptně dodal předseda návrhové komise Miroslav Hurta.

Soubor ke stažení: [DOC]

přidal David Ciprys dne 27.02.2005 | sekce: Výkonný výbor


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009