Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

2. liga E – nečekané klopýtnutí Lokomotivy Brno

I přes nečekané klopýtnutí si první místo Lokomotiva B udržela, ale její náskok se zúžil před Gordic Jihlavou na jediný bod. O bronzovou příčku se strhává souboj mezi Prušánkami a dosud neporaženými družstvy z Lipovce a z Dalešic. Ostatní týmy čeká ještě tuhý boj o záchranu, přičemž asi Prostějov jen v teoretické rovině.

Velkou zásluhu na zisku cenného bodu Kuřimi s Loko B při remíze 2:2 měl pan Jiří Majer sen., pro kterého je to jistě satisfakce za prohru v zápase s Dalešicemi a Bohuslav Křena. Ovšem, jak to tak bývá remíza je tak trochu zklamáním pro obě družstva a možná by stálo zato vymyslet systém, jak by bylo možné o třetí bod jako třeba v hokeji ještě dodatečně bojovat.

Nečekaná je také remíza 1:1 Lipovce s Ořechovem. Velkou zásluhu na zisku bodu měl vůdce černých v partii Martin Handl – Arnošt Zeman. Dospěla do pozice, kterou si určitě prohlédněte v příloze společně s dalšími partiovými ukázkami a fotkami.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Michal Hnilička dne 21.01.2016 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009