Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Utkání seniorů Lokomotiva Brno - Duras BVK Královo Pole

K zajímavé akci se schyluje na 7. května 2015, kdy se pod patronací JMŠS uskuteční utkání seniorů mezi dvěma nejsilnějšími brněnskými kluby Durasem a Lokomotivou. Akce proběhne v herně Lokomotivy na Staňkové od 16.00 a pozváni jsou mj. i takové legendy jako např. František Blatný, Josef Augustin, František Vykydal, Jan Kalendovský, Ivo Rýc, Bohuslav Skácel, Marta Poláková, Miloš Možný, Petr Mlýnek, Bohuslav Picmaus, Stanislav Věchet, Vladimír Pospíšil nebo Marie Žaloudková.

Hrát se bude tempem 2 x 60 minut (jedna partie) a 2 x30 minut (dvě partie). Předběžné ukončení akce je plánováno na 22.00. Před utkáním bude každý účastník stručně představen a po utkání bude následovat volná diskuse s občerstvením až do předpokládaného ukončení akce.

Nemáte-li tedy příští čtvrtek nějakou bezodkladnou povinnost, rozhodně tuto akci nevynechejte. Vždyť kdy jindy bude možno vidět tak silnou koncentraci úspěšných brněnských legend jako právě na tomto přátelském zápase, po němž se už bude jednat spíše o neformální společenskou akci.
Soubor ke stažení: [doc]

přidal Neklan Vyskočil dne 30.04.2015 | sekce: Zajímavosti


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009