Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Krajskými přeborníky v rapid šachu Dočekal, Meduna, Fouček a Dumková

O víkendu 10. - 11. května 2014 se v rámci Mezinárodního šachového festivalu Znojmo uskutečnily přebory JmŠS v rapid šachu v kategoriích mužů, žen, hochů a dívek do 18 a 20 let.

V Memoriálu Ing. Jana Turka bojovalo celkem 51 vyznavačů královské hry. Papírové předpoklady potvrdil a celkovým vítězem se stal GM Miloš Jirovský (ŠK Rapid Pardubice) se ziskem 6,5/7. Vítěz turnaje remizoval pouze se druhým v pořadí FM Kirillem Burdalevem z Lokomotivy Brno, na třetím místě skončil FM František Vrána ze Starého Města. Nejlepším jihomoravským hráčem a krajským přeborníkem pro rok 2014 se stal Jan Dočekal z SPgŠ + G Znojmo. Krajským přeborníkem v kategorii H20 se stal Eduard Meduna a v kategorii do 18 let zvítězil Šimon Fouček (oba Lokomotiva Brno).

O titul Znojemské královny se utkalo celkem 20 žen a dívek. Vítězkou turnaje se stala WGM Olga Sikorová (TŽ Třinec) se ziskem 7,5/9 před WGM Julií Kochetkovou a WFM Magdalénou Miturovou. Jihomoravskou krajskou přebornicí ve všech třech kategoriích (ženy, D20 a D18) se stala Daniela Dumková (Šachy Zastávka), která se čtyřmi body skončila na 14. místě.

Kompletní výsledkové listiny najdete v příloze, další informace a fotogalerie jsou k dispozici na webu Znojemské královny.

Soubor ke stažení: [rar]