Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Pásci nekončí! Zatím...

Třináct let trvající seriál bleskových turnajů hraných v Brně každou první sobotu v měsíci pojmenovaný po svém prvním působišti hospodě U Pásků už několikrát málem změnil svůj predikát "nekonečný" na konečný.

Náš dvorní zpravodaj Jan Kalendovský Pásky tolik miluje, že je přišel rozhodovat a zprávu o nich podává počítače, brýlí ani zubu nemaje, o náladě ani nemluvě. Možná v tom hraje roli lákavá uvítací formule pro účastníky, kolik piv si objednáš, tolikrát jsi Páskem. V každém případě bylo důležité, že alespoň první dvě chybějící položky se mu podařilo zapůjčit.

Na definitivní prognózy je brzy, ovšem požadovanou kvótu 20 účastníků se podařilo naplnit a tak příští turnaj v sobotu 2. června bude!

O vítězi Petru Skácelíkovi, několika málo partiích a napjatém očekávání, zda poměrně vysoko nastavená hranice počtu účastníků padne nebo nepadne, si přečtěme v příloze zpracované na "náhradním notebůku" (slovy autora) a popřejme mu, ať jeho počítač odborníci uzdraví co nejrychleji a s co největším množstvím zachráněných dat.

Otevřte si přílohu!

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 06.05.2012 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009