Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Festivalový den první - zahájení hlavního turnaje

Po sobotním prologu odstarovala v neděli hlavní soutěž Trade Fair Chess Festivalu - FIDE Open s účastí čtyř velmistrů hraný současně jako Akademické mistrovství ČR a přebor Jihomoravského kraje. Doprovodným akcím však zdaleka není konec, jak se můžete přesvědčit na stránce turnaje nebo zde.

Dvojího zahájení, kterého se po desáté dopolední před prvním kolem ujali místostarosta městské části Královo Pole Daniel Valenta a předseda Lokomotivy Jiří Vachek a po čtvrté odpolední před druhým kolem předseda Finačního výboru Jihomoravského kraje Zdeněk Dufek, vedoucí Centra sportovních aktivit VUT Brno Hana Lepková a předseda Jihomoravského šachového svazu David Hampel, si dobře všímal Jan Kalendovský. Zejména podrobný záznam "nabádavé řeči" šéfa Lokomotivy stojí za přečtení - jakoby fejetonista cítil, že nabádání (např. k omezení hlučnosti v bufetu, zákaz - posléze odvolaný - nosit točené nápoje do hrací místnosti nebo vykázání partiových analýz do prvního patra) může platit i pro něj .

Velká trojka koryfejů spojených s Lokomotivou Brno takřka půlstoletí - historik a spisovatel Jan Kalendovský, rekordman v počtu odehraných turnajů (mj. několikanásobný finalista zavřeného mistrovství republiky a člen mistrovského týmu extraligy) František Vykydal a rekordman v počtu zorganizovaných akcí (mj. Pásmový turnaj Mistrovství světa žen) a zastávaných funkcí (mj. předseda ŠSČR) Jiří Vachek

Zprávu Jana Kalendovského z nedělního dvojkola si přečtěte v příloze a samozřejmě si proklikejte i následující odkazy.

Stránky turnaje
Konečné výsledky rapid turnaje
Fotogalerie rapid turnaje a simultánky s Petrem Veličkou
Průběžné výsledky hlavního FIDE Openu
Průběžné výsledky národního turnaje
Fotogalerie z prvního kola FIDE Openu
Fotogalerie ze slavnostního zahájení a druhého kola FIDE Openu
On-line přenos partií z FIDE Openu

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 22.08.2011 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009