Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Červencoví Pásci - na trůnu opět David Holemář

Červnovým Páskům odlákal rapid v Hustopečích "150 potenciálních hráčů", včerejšímu červencovému dílu Open Duras jen 68 borců a hned to bylo znát - přes chmurné prognózy se v klubu ESO sešlo 17 blicařů.

Prostředí v ESU je skutečně specifické a bojovný rozhodcobijce Jan Kalendovský nám v příloze s gustem popíše, jak dobře se dá hrát s osvěžujícím žbluňkáním pěnivé, nikoliv však lihuprosté limonády, omamným dýmáním vonných tyčinek zvaných cigarety a doutník a libozvučným pobrukováním generátorů pazvuků zvaných mobilní telefony.

Ve fotogalerii Břetislava Eichlera najdete i video dokumentující tuto pohodovou atmosféru. Hráč: "Ty hodiny mu nejdou!" Rozhodčí: "A proč by mu měly chodit?"

Pan Sehljanik jako vždy trochu bloudil a tak se po prvním kole přepisovala původní tabulka pro 16 hráčů. Jan Kalendovský tomu sice nevěří (viz fejeton v příloze), ale skutečně mohl dát na radu zkušených, pana Sehljanika napsat na 17. místo, už sehrané 1. kolo prohlásit za 16. kolo turnaje pro 18 hráčů a pokračovat vesele dál. Předposlední kolo nejbližší vyšší tabulky má totiž přesně stejné dvojice jako první kolo tabulky předchozí a nově příchozí plonkovní hráč má volno.

Autor to v příloze nevysvětluje úplně přesně, ale to se stane , mnohem závažnější je ubrání dvou titulů mistra ČR v mezinárodní dámě Jiřímu Syslovi. Pánovi, kterého vidíme na fotce dole vpravo a uvidíme na snímku v příloze ve společnosti Davida Navary, by mohla naše šachová jednička závidět - přebornických titulů vlastní rovných 20!

Otevřte si přílohu!

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 03.07.2011 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009