Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Černohorský soudek vypil Adamov

Na Blanensku si rádi zahrají mezi sebou bez lovců cen z Brna a jiných velkých center a má to něco do sebe - kde jinde by se na okresním blicáku dalo dohromady 13 čtyřčlenných družstev z 9 klubů.

S 5 pozvanými družstvy z nejbližšího okolí to bylo celkem 18 týmů, které se přesně trefily do přichystaného systému tří rozřaďovacích skupin po 6 družstvech, z nich postupovala první dvojice do finále A, druhá dvojice do finále B a třetí do finále C.

Pozvánka do boskovické Sokolovny na 13. ročník Černohorského soudku se původně netýkala Brna, ale díky vynalézavé neodbytnosti Františka Vykydala se podařilo do hracího sálu propašovat tým VIP Brno a v jeho dresu Jana Kalendovského, který nám tak může začerstva, ještě než osm fotografů "mediálně pokrývajících" závěr turnaje vyvolá a zveřejní fotky, popsat své zážitky v tradičním fejetonu v příloze.

Ač bylo v neděli slušné jarní počasí, nevydali se Brňáci na turnaj na kole (pivovar Černá Hora leži mezi Blanskem a Boskovicemi u hlavní silnice Brno - Svitavy), což je celkem pochopitelné, když měli v úhrnu 285 let! I po vydělení čtyřma je to solidní cifra, dvojnásobný český seniorský šampión dr. Píše dokonce překřtil svůj tým na "Rakve Brno".

"Rakve útočí", dal by se charakterizovat úvod turnaje. Nakonec však ve finále Rakve podlehly Adamovu a skončily těsně druhé. Výsledky najdete zde.

Přesto byl náš zpravodaj v dobrém rozmaru a tak nám kromě partiových fragmentů a tradičních zpráv o sortimentu a cenách v bufetu přináší i řadu doprovodných informací jako např. o trenérském ocenění Pavla Krupici z Kuřimi nebo o blížící se šedesátce Jiřího Majera z téhož klubu.

Otevřte si přílohu!

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 10.05.2011 | sekce:


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009