Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Pozdrav od jihomoravské reprezentace z Polska

"Milí plavci, šachisté, fotbalisté, stolní tenisté a beachvolleybalisté! Doufáme, že festival Partner Regions Cup představí kulturní a turistické skvosty Lodžského regionu a povede k výměně zkušeností mezi sportovními organizacemi a k zintenzivnění sportovní spolupráce mezi regiony".

Takto nadějně začínal mail doručený začátkem léta z Krajského úřadu Jihomoravského kraje zvoucí šachové reprezentanty - 4 chlapce a 2 dívky narozené v letech 1996-1998 a jednoho kouče, aby společně s výše jmenovanými sportovci hájili v jednotných dresech a s plně hrazenými náklady čest jihomoravského šachu v Lodži proti soupeřům z Polska, Ukrajiny a Maďarska.


Spíše než o sportovní výsledky jde tady o to, aby se děti (a vedoucí) z různých středoevropských regionů setkali a navázali nové kontakty a přátelství. Za přispění fotografa pana Blahynky se podařilo zachytit slovem i fotografiemi většími, než jaké by bylo možno dát přímo do článku, první dva dny této zajímavé akce – čtěte přílohu!

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Miroslav Hurta dne 03.09.2010 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009