Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Hattrick Jurky u Pásků a Vysoká škola hrou

FM Miroslav Jurka završil svým srpnovým vítězstvím v nekonečném bleskovém seriálu U Pásků na Lokomotivě (analogicky k už vžitému názvu republikového mistrovství družstev starších žáků Zaječice na Seči) ojedinělý hattrick a za pár měsíců začně dýchat na záda dosavadním rekordmanům od Pásků Davidu Holemářovi a Milanu Smištíkovi.

V přiložené tabulce můžeme ocenit suverenitu vítěze, v doprovodném textu Jana Kalendovského pak úsilí, s nímž jen naznačuje, že byl otevřen i bufet, ale po kritice v minulém podobném článku otevřeně nejmenuje, co všechno, v jaké koncentraci a za jaké ceny účastníci při partiích vypili. Ale možná je to jen tím, že tentokrát chyběl sponzor rozhodcovské žízně...

Po turnaji se zdravé jádro účastníků rozhodlo zachovat se státotvorně (vlastně šachotvorně) a jelikož se blíží termín uzavření kandidátek pro podzimní volby (10. srpna), rozhodli se i oni, že vytvoří kandidátní listinu hospod, kam budou chodit po letošních zápasech. Pokud chcete vědět, kdo je jedničkou této kandidátky, otevřte si přílohu.

Podívat se můžete i na fotky na lokomotivním rajčeti. A když už se budete motat někde kolem lokomotivního webu, nezapomeňte mrknout na pozoruhodnou informaci o nepovinném předmětu zahrnutém do studijního plánu Centra sportovních aktivit VUT - jmenuje se ŠACHY .

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 10.08.2010 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009