Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Bleskově U Šťávů každý pátek

Sotva okurky vykoukly dvěma lístky ze země, ihned se v deštivém a chladném jaru zase zazimovaly, jakoby čekaly na deštník a něco na zahřátí. Už to vypadalo, že z nich letos nic nebude, ovšem rekordní vedra střídaná bouřkovými lijáky vyhnala šlahouny v rekordním čase do rekordních délek a okurková sezóna je tady!

Administrátor trochu váhal, zda přiložená zpráva patří na tento web, ale marná sláva, hlas lidu v diskuzním fóru, hlas boží - tak sem s tím.

Obavy, aby odkazy na náš web nedoprovázelo upozornění na "závadný obsah propagující alkoholismus a toxikománii" (těžko bychom v příloze našli odstavec, který neobsahuje slova jako rum, 42% vizovická slivovice, desetistupňové pivo atd.) poněkud rozptýlil pracovní zážitek administrátora z předchozího dne.

Doprovázeje auditora jakosti, dorazil s ním ke konci inspekční cesty až k lékárničce. Auditor zkušeně prohlédl vybavení včetně doby použitelnosti všech léků i obvazů, pokýval spokojeně hlavou a pravil, "Máte mezi chemickými látkami ve firmě i methanol?" "Ano" "Prosím o bezpečnostní list!" Po nervózním listování šanony a přemýšlení, co má tento věčný šťoura zase za lubem, se list konečně našel a auditor jím začal listovat odpředu dozadu a zase odzadu dopředu, až všichni kolem znervózněli, co se to zase rýsuje za průšvih. V tom auditorovi zasvítila očka, ústa se roztáhla od ucha k uchu a vyšlo z nich spokojené, "Já jsem věděl, že to tady bude... Chybí vám povinné vybavení pro případ požití methanolu!"

"Á jéžiš...", zaznělo tiše, poté pak nahlas, "Samozřejmě okamžitě doplníme... Á co to jako má být?!" "Dobře poslouchejte", pravil strážce bezpečnosti práce s těžko skrývaným šibalským úsměvem a začal číst, "Pokyny pro první pomoc při požití methanolu: okamžitě vypít 90 až 120ml whisky nebo vodky!"

Ale to jsme hodně odbočili od šachu, tak si nezapomeňte otevřít přílohu a vzít ji třeba i jako pozvánku k pátečnímu blicání a popíjení v Bystrci U Šťávů. Ale pozor na methanol, po něm se musí povinně opít i úplný abstinent!

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 22.07.2010 | sekce:


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009