Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

U Pásků a na Durasu

Zatímco loni pořadatelé Openu Duras "vyšli vstříc" blicařům od Pásků, hráli první červencovou sobotu až odpoledne a umožnili tak vítězům FIDE Openu odnést si blicařské vavříny i z populární šachové starobrněnské hospůdky, letos nasadili na stejný termín dvojkolo a Pásků se tak sešlo v náhradním prostředí na brněnské Lokomotivě jen jedenáct.

Není divu, že po časném konci turnaje, v němž FM Miroslav Jurka o prsa (přesněji o Sonnenborna) předstihl Stanislava Staňka, část osazenstva na návrh Františka Vykydala nasedla na opodál zastavující tramvaj č.1 a vydala se až na konečnou do řečkovické Sokolovny zhlédnout "konkurenční" podnik.

Těžký život prognostika - Pavel Krupica

Po úvodním kritickém zhodnocení situace - "Jakýpak turnaj Durasu, když v něm hraje jen 10 durasáků oproti 12 borcům z Lokomotivy...", už se náš zpravodaj Jan Kalendovský nechal plně unést boji za šachovnicemi a v příloze nám předvede hned několik zajímavých i kuriózních momentů doplněných samozřejmě i diagramy a poznámkami.

Těžký život seniora - letošní sedmdesátník Miloš Němec vers. letošní jedenáctník Benedikt Hofírek

Přečtěte si vše v příloze!

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 05.07.2010 | sekce:


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009