Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Fischer Memorial Leon & Alcohol

Nebojte, nezmeškali jste podívanou na největší světová esa uctívající památku exmistra světa Fischera ve španělském královském městě Leon - to jen současní a bývalí kolegové z Volksbank zařadili do svých teambuildingových aktivit šachový turnaj v brněnském baru U Leona.

Nechyběl tradiční rozhodčí Jan Kalendovský, a tak se na takové měření sil, kde není důležité vyhrát, ale nebát se jít s kůží na trh a hlavně se pobavit s kolegy jinak než o nesplácených hypotékách, můžeme podívat v příloze i s fragmenty z partií.

Jako pragmatický rozhodčí odmítá Jan Kalendovský okrajové články Soutěžního řádu, jako např. ten na samotném dolním okraji SŘ ("6.3. Při všech soutěžích pořádaných podle tohoto SŘ je v hracích místnostech zákaz konzumace alkoholu, kouření a používání mobilních telefonů bez výjimky").

Jinak by těžko cvakla spoušť zapnutého mobilního telefonu učebnicově zachycující encyklopedickou poučku o působení jisté látky chemického vzorce CH3-CH2-OH "...projevuje se veselým výrazem v obličeji, svítivýma očima, živou mimikou, výřečností a smíchem, člověk je rozpustilý, snadno a rád uzavírá přátelství..."

 

Omluvte prosím sníženou kvalitu obrazu i některých tahů v příloze, kde účastníci nebyli pod obraz, jen jim chyběly zkušenosti většiny čtenářů těchto stránek.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 30.11.2009 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009