Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Dědeček vypravuje: O Třetí sobotě a Bystrc Oilers

Pravidelný rapid Třetí sobota přivedl tentokrát do klubovny Lokomotivy Brno velmistra a mezinárodního mistra (Petr Velička a Vojta Plát) i zahraničního hosta až z předalekých Margecan - sebrat v takové konkurenci některou z cen, byť by to byla jen cena pro seniory, je určitě značkou kvality, kterou se může pochlubit náš pravidelný zpravodaj Jan Kalendovský.

A aby si někdo nemyslel, že bere seniorské ceny neoprávněně, jsa od pohledu mužem v nejlepších letech a žádným kmetem, pochlubí se nám v příloze ještě jednou - od minulého pondělka už mu doma neříkají uctivě tati, ale shovívavě dědo...

Čerstvý dědeček možná není kouzelný, ale určitě upovídaný, takže nás na celých 11 stranách provede nejen Třetí sobotou, ale blicáky k poctě Jiřího Platovského a pěnivé limonády od Šťávů a hlavně zápasem KP II. mezi bystrckými Olejáři královopolskými Durasáky, kde najdeme kromě průběhu zápasu i kompletní a komentovaný bulletin vydaný následujícího dne po zápase! To je opravdu výkon hodný kouzelného dědečka, ve vyšších soutěžích by se mohli červenat.

Takže už zanechejme úvodu a zaškemrejme: Dědečku, vypravuj nám! Otevřte si přílohu .

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 20.10.2009 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009