Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Bystrc 2009 aneb proč zde hraji rád

Název chlapců od šachovnic z okolí brněnské přehrady Bystrc Oilers zavedený břitkým jazykem bývalého vedoucího KP II B Pavla Kubíčka kupodivu nikoho neurazil a místo toho způsobil oficiální přejmenování ŠK Průkopník Petria na ŠK Bystrc Oilers...

Parádní akcí Olejářů je tradiční zářijový Pohár bystrcké radnice, kterého se po delší přestávce - nepočítáme-li nevzhledné a prozatím neúspěšně reklamované umístění na Romanově memoriálu - nemohl neúčastnit Jan Kalendovský, který v poslední době rovnoměrně dělí své starty v soutěžích družstev mezi olejáře z Bystrce a železničáře z Lokomotivy.

Letos byl polokulatý 15. ročník a připočteme-li oslavu 56. narozenin místního bosse Jirky Řehůřka, není se co divit, že paní místostarostka Bystrce jako vážený host turnaje trnula hrůzou, aby pan ředitel při nečekaně květnatém úvodním projevu nezašel příliš daleko a nezakončil srdečný výstup pod pódiem s boulí na čele...

Proč hraje Jan Kalendovský rád turnaj v Bystrci si přečtěte v příloze. Lze jen doufat, že pochvalou tohoto a některých jiných rapidů neudělal pořadatelům medvědí službu, když se i někteří další účastníci začnou dovolávat Listiny práv a svobod a z ní odvozené rovnosti před pořadateli a odstranění diskriminace .

Bohatou fotodokumentaci jste už možná našli na Novoborském serveru.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 18.09.2009 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009