Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Oupn-ér, suterén a suverén Chamitskij

Chválihodná myšlenka Open Air Festivalu čili bleskového turnaje pod širákem s minimálními cenami a startovným věnovaným na rekonstrukci klubovny se v sobotu 29 srpna v Brně na Staňkově ulici dočkala své už druhé realizace, ovšem svatý Petr tentokrát nenašel pro dobročinnou akci pochopení a lijákem ji zahnal do suterénních prostor klubovny.

Rozhodčího a našeho dvorního zpravodaje Jana Kalendovského ve vlhku chytila akutní bolest nikoliv kolena, které se dá namasírovat a namazat opodeldokem, jak věděl už Švejk, ale zubu, a to by jeden někdy mlátil hlavou o zeď. Zpráva je tedy tentokrát kratší, víceméně z druhé ruky patřící k tělu předsedy Lokomotivy Jiřího Vachka. Jeho zprávu si můžete společně s finálovými tabulkami přečíst v příloze.

A nyní tedy stručně Jan Kalendovský: Turnaj sehrálo za deštivého počasí v klubovně Lokomotivy Brno 36 hráčů, kteří byli původně rozděleni do 6 skupin po 6, z nichž první tři z každé skupiny postupovali do vyšších skupin, jichž bylo rovněž 6 a z těchto zase první dva o finále A, druzí 2 do finále B, třetí do finále C (líčím-li komplikovaný Vachkův systém správně), takže každý sehrál během odpoledne 5 + 5 +11 partií. Opisovat tabulky předskupin pokládám za zbytečné. Navíc Váš informátor pro velkou bolest zubů byl nucen odejít dávno před skončením kvalifikací... Obdiv zasluhuje výkon pana Khamitského, který získal 20,5 z 21 partií (remízoval pouze v předskupině s Daliborem Čípem).

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 01.09.2009 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009