Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Rezultativní 5. kolo Přeboru JmŠS, Tikovský Mališ a Kuchynka odpadli z čela.

V pátém kole Přeboru JmŠS do sebe hráči bušili hlava nehlava a jedinou remízu v čele turnaje zaznamenali na 1. šachovnici Ladislav Urbanec a Ivan Markovič. Z nejužšího čela po prohrách odpadli Jiří Mališ a Luboš Kuchynka. Se 4,5 body překvapivě vede předposlední (79.) nasazený hráč Sergej Pestov. Před vyřazením Ruska z Elo listiny k 1.7.2004 však měl rating 2364, takže to takové překvapení zase není. O půlku za Pestovem se tlačí 7 hráčů se 4 body, mezi nimi Miroslav Jurka, Ladislav Urbanec, Ivan Markovič, Petr Mlýnek a Ondřej Nepomucký. Ještě o jednu půlku zpět je Jiří Nehybka. Nejzajímavějšími duely dnešního 6. kola budou souboje Pestov - Urbanec, Mlýnek Jurka a Markovič - Nepomucký. Mezi dorostenci se rozjel dvanáctiletý Lukáš Kuchynka, který opět vyhrál, tentokrát s Martinem Ciprysem a společně se čtrnáctiletou Aničkou Bálkovou (remízovala s Karlem Švihelem) vedou kategorii dorostenců i juniorů se 3 body. Z nimi mají Tomáš Mudra s Martinem Tláskalem 2,5 a Martin Nový s Radkem Šťastným 2,0. V ženách vede stále Bálková, Štěpánka Adámková remízovala s Vladimírem Pospíšilem a v závěsu za Bálkovou má 2,5.
V OPENu B pokračuje vítězné tažení Pavla Kubíčka z Ořechova. Po vítězství nad Karlem Martíškem si udržuje stoprocentní bodový zisk a náskok celého bodu před Karlem Zejdou a Jaromírem Novákem. Právě se Zejdou se Kubíček utká v dnešní partii.
Ve velmistrovském turnaji se v sedmém kole lámal chléb v partii Alexandra Misty s Radkem Kalodem. Kalod bohužel neudržel černé figury a společně s Tomášem Polákem se dělí s +1 o 4.-5. místo za GM Mistou, GM Kovchanem a IM Rašíkem. Tomáš Polák remízoval s Groetzem. V dnešní partii má Kalod volno, Poláka s bílými čeká rozjetý Mista.
V mistrovském turnaji A porazil v šestém kole Petr Pisk Táňu Holušovou, zatímco Petr Skácelík prohrál s Orságem a Roman Chytílek remízoval se Slabym. Polák Slaby také v turnaji vede se 4,5 body před svým krajanem Luchem s Chytílkem se 4 body.
Ve druhém mistrovském turnaji B brněnské trio Neklan Vyskočil, David Holemář a Petr Buchníček remízovalo a pořád se mu nedaří odpoutat se ode dna tabulky. Vedou Slováci Smolen (4,5) a Schwarz (4,0).
Další kolo začíná dnes v 15,30 hodin, výsledky a průběžné pořadí lze aktuálně sledovat na stránkách ŠK Duras.
Na přiloženém snímku dumá nad Španělskou hrou nejmladší účastník turnaje a průběžně vedoucí hráč kategorie dorostenců dvanáctiletý Lukáš Kuchynka z ŠK Hustopeče. Pro několikanásobného medailistu mistrovství ČR mládeže a účastníka mistrovství Evropy to však není žádná španělská vesnice.

Soubor ke stažení: [JPG]

přidal David Ciprys dne 08.07.2004 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009