Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Mladý sedmdesátník Vlastimil Lička

V pátek 15. května 2009 oslavil sedmdesátku Ing. Vlastimil Lička z brněnské Lokomotivy patřící ke šťastným tohoto světa o nichž se dá bez zaváhání říci - muži nestárnou.

Nekompromisní a všem soupeřům nebezpečný sedmdesátník začínal jako mnoho jeho vrstevníků ve Slavii Vysoké školy Brno, odkud po jejím zániku přešel do Lokomotivy. Dlouhá léta pilně projektoval v Mostárně Hustopeče a šachy hrál jen za družstva - a to většinou velmi úspěšně. V loňské sezóně byl jako náhradník údernou zbraní Lokomotivy Brno B ve 2. lize s výsledkem 5/6.

Výsledky a partie oslavence si připomeňme v příloze vzorně zpracované Janem Kalendovským. Najdeme tam i jednu unikátní fotografii z Polofinále dorostu 1957 v Mariánských Lázních, kde Vlastimila Ličku najdeme ve společnosti Vlastimila Jansy nebo Lubomíra Kaválka.

Autor přílohy nám na oslavence prozradí i to, že kromě šachu miluje i hru na housle, zpěv a svou zahrádku, což je určitě zdrojem jeho vitality a vytrvalosti za šachovnicí.

Čilému sedmdesátníkovi popřejme vše nejlepší do dalších let a mrkněme na jeho "předběžný šachový životopis" v příloze.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 19.05.2009 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009