Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Odpověď Komise mládeže ŠSČR na protestní dopis

Komise mládeže ŠSČR zpracovala odpověď na náš protestní dopis z ledna t.r. ohledně poškození našeho kraje při postupech na Mistrovství Moravy a Slezska v Havířově. O záležitosti jsme již informovali 19. ledna na jihomoravském webu v tomto článku.  

 

Odpověď komise mládeže naleznete v příloze.

 

I když autora tohoto článku svrbí jazyk ke komentáři tohoto rozhodnutí, jistého malého částečného vítězství jsme dosáhli (i když peníze nedostaneme, dostalo se nám alespoň omluvy), a tak se zatím omezme jen na výzvu, aby republiková komise mládeže věnovala soutěžím mládeže patřičnou pozornost, neboť kiksů v této oblasti začíná povážlivě přibývat (kromě problémů našeho kraje s postupy na mistrovství Moravy připomeňme případ změněných postupů v této sezóně na M-ČR v rapidšachu jednotlivců (ne, postupová pravidla se nezměnila, ale někdo to z komise mládeže špatně spočítal a musela být provedena oprava) Soubor ke stažení: [doc]

přidal Miroslav Hurta dne 14.05.2009 | sekce: Informace komisí


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009