Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Májoví Pásci pro Urbance a Uhmanna

Nekonečnému seriálu U Pásků na Starém Brně nelze upřít výdrž a důslednost - s železnou pravidelností se koná vždy první sobotu v měsíci i kdyby trakače padaly a v okolí se hrálo třeba 10 velkých a skvěle dotovaných turnajů.

Sobotní díl 2. května byl už 124. a stal se kořistí Ladislava Urbance před Janem Uhmannem st. a Dominikem Parákem. Zapisovatel šachových a pivních příhod od Pásků Jan Kalendovský měl tentokrát špatně ostrouhanou tužku nebo pivem politý zápisník , tak se místo tradičních ekvilibristikých kousků ve vrcholné časovce můžeme podívat alespoň na partii dvou borců z Přeboru JmŠS v rapidu hraného předchozího dne ve Znojmě, kde aktuálně 15. hráč krajského žebříčku Honza Dočekal zahájil ve stylu giucco pianissimo, ale už v 10. tahu přehodil výhybku a pokusil se ukořistit pěšce, aby byl vzápětí po zásluze potrestán, přepočítán a znemožněn soupeřem stojícím o 150 krajských příček níže.

Tentokrát poměrně stručný komentář Jana Kalendovského si přečtěte v příloze.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 05.05.2009 | sekce:


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009