Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Pohárový rapid na Labské

Pohár JmŠS se z Bobycentra přesunul do Základní školy Labská ležící v kamenném bludišti bohunických paneláků - náš dvorní zpravodaj Jan Kalendovský bydlící v menším a útulnějším paneláčku stejného sídliště se vláčel do místa konání celých 25 minut, byť to bylo většinou z kopce, na rozdíl od táhlého stoupání Mučednickou ulicí (jak případný název) při cestě na poslední zápas Lokálky v klubu Topas.

Jó Bobycentrum, chybíš nám... Jinak ale 16 pětičlenných družstev našlo v jídelně ZŠ Labská příjemné prostředí a dokonce i svůj oblíbený bufet, kde si autor přiloženého povídání mohl - na pozvání kolegů, náležitě pak v článku pochválených - dovolit vyzkoušet různé typy vitamínových nápojů k doplnění energie před závěrečnými boji o ceny a vyčerpávajícím návratem.

Objektivním srovnáváním zkonzumovaného nápoje s následujícím výkonem u šachovnice bylo prokázáno, že nejvíce vitamínů obsahuje becher.

Žádný experimentátor to nemá snadné, takže 3,5 bodu ze 7 her a až 6. místo druhého nasazeného týmu soutěže Lokomotivy Brno F je spíše podprůměr než průměr, ale což, finále Poháru se velmi předběžně rýsuje v září až v dalekých Františkových Lázních... Na druhé straně prostředí historického lázeňského Casina a cenový fond nesrovnatelný s ročníky předchozími možná přiláká na výlet i ty, kterým postup letos unikl - pokud ovšem bude mít pořadatel kapacitu pro extra družstva.

Tak se nechejme překvapit a prozatím se začtěme do přílohy s popisem finále krajského.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 22.04.2009 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009