Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Z klubu Topas do KP I.

Pokud nevíte, kde je v Brně klub TOPAS, pak vězte, že je na Kaunicových kolejích kousíček od centra směrem ke zvukomalebné brněnské čtvrti Žabovřesky (družební obec na západním Slovensku se jmenuje Žabokreky ) a šéfuje mu Blanka Šípková, takže je jasné, proč po vyhazovu z Bobycentra našla Lokomotiva F šéfovaná Michalem Šípkem azyl právě zde.

Nedělní utkání Lokálky s Domanínem mělo prý skončit 4 : 4, když nikomu o nic nešlo , ale jeden nejmenovaný lídr hostí známý svou bojovností a principiálností dohodu "jako už několikrát" vetoval a ... prohrál, takže společně s vetem v minulém zápase, kdy vyhrál on i jeho tým, to oba dotáhli na 50% (tedy ne tak docela, minule Domanín vyhrál jen 5 : 3, zatímco tentokrát prohrál 5,5 : 2,5). Že by dějinná (ne)spravedlnost? V každém případě místo škodolibého úsměvu  by zasloužil spíše pochvalu za bojovnost .

Celkové vítězství domácích 5,5 : 2,5 potvrdilo jejich kompaktnost a disciplínu, jak je ještě před vydáním závěrečné zprávy pochválil vedoucí soutěže a nakonec bylo vlastně zbytečné, protože konkurence z Velkých Pavlovic o úspěchu Lokálky ani nezapochybovala a vydala se Kyjovu na milost a nemilost se dvěma hráči základní sestavy.

Ale teď už si otevřme přílohu a přenesme se s Janem Kalendovským do klubu TOPAS.

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal David Ciprys dne 07.04.2009 | sekce:


Aktuální akce

V dané kategorii nejsou žádné dokumenty.

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009