Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Jak jsem vyhrál všechny ceny…

... které nebyly v propozicích vypsány. Nejlepší senior podle dobrých šachových mravů - co je to za blbost vyhlašovat v propozicích seniory už od 57 let - Honzík Uhmannů přece není žádný senior! Nejlepší hráč Lokomotivy Brno (ta bohužel na cenách šetří), nejlepší hráč Bystrce (tady to mohl být alespoň frťan) a bronzový medailista podle buchholze navrch!

Těmito čtyřmi jasnými cenami se ověnčil Jan Kalendovský na nedělním rapidu k poctě Oldřicha Šípka, z nichž bohužel nedostal ani jednu, páč jaksi nebyly vypsány... Ještě, že se pořadatelům podařilo připravit věcné ceny pro každého a náš zpravodaj si tak mohl přinést domů balík papírů do tiskárny jako důkaz, že se "zas neflákal někde na šachách", ale poctivě se staral o materiální blaho rodiny...

Tradiční putování za partiemi a hezkými kombinačními obraty je tentokrát tak trochu i průvodcem po becherech, fernetech, starobrnech a nakonec snad i matonkách, které mizely z bufetu daleko rychleji než přibývaly body v turnaji. Ještě, že má pan spisovatel tolik příznivců - na snímku vidíme zleva Reného Přibyla, Liboslava Češka, oběd konzumujícího Luboše Rišku, zády otočeného dvojnásobného šampióna ČR seniorů Jana Píšeho, usmívajícího se autora přiloženého fejetonu a stojícího Arnošta Zemana.

Dozvíme se i překvapivou věc, že v neděli si autor kupuje jízdenku na šalinu a jednu smutnou zprávu o úmrtí karvinského Aloise Antošíka, který býval v ligových soubojích s ostravskými celky častým hostem brněnských kluboven.

A teď už se raději začtěte do přílohy, ať to máte z první ruky.

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 30.09.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009