Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Vivat Boršice

Jan Kalendovský si cení Boršických blesků natolik, že jim ve svém pravidelném fejetonu dal přednost před sobotním rapidem v domácím prostředí Bobycentra! Nebo na Lokálku prostě zanevřel - v neděli totiž nedostal pozvánku do lokomotivního družstva ani auta a s díky tak musel využít nabídky přátel z ŠK Tetčice.

Je ovšem otázkou, kterak tato spolupráce poběží v budoucnu, až si spoluhráči v příloze přečtou, jak nekolegiálně připravili autora fejetonu o výhru: "12,5 bodu nic moc, ale kdyby to měl v našem družstvu každý, tak bereme s 50 body 7. cenu!"

Po tradiční setkávání se starými známými, z nichž nejpříjemnější byla ta se Stanislavem Juříčkem, autorem knihy "100 let šachu na Valašsku" (který se uvolil, že na svém prodejním stolku vystaví i knihu o turnaji v Praze 1908) a s Emilem Formánkem, kde od posledního potřásání pravicí uběhlo neuvěřitelné čtvrtstoletí, se dostaneme k výběru boršických i jiných partiových perel a perliček a skončíme u svérázné vzpomínky na nezapomenutelnou postavu brněnského šachu - Oldřich Šípka staršího (vlevo).

Jeho přátelé jej můžou uctít už tuto svatováclavskou neděli 28. září ve III. ročníku Memoriálu Oldřicha Šípka.

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 25.09.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009