Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Dvaapadesátým přeborníkem Brna Bronislav Vymazal

Po družstvech se v brněnském Bobycentru blýskalo i mezi jednotlivci. Autor přiložených výsledků a účastník A finále Jan Kalendovský se dočkal na nedávném nablýskaném turnaji v Hustopečích kritiky "Vy byste měl psát do Blesku..." a tak je součástí článku i bleskové dementi údajného sporu ve finále bleskových družstev Lokomotiva - Duras. Komuniké z jednání autora a přímých účastníků říká, že "zápas proběhl v naprostém klidu a bez rušivým momentů".

Poučen touto událostí, která čas od času nemine žádného přispěvatele médií žádajících (i když zrovna nenesou název Blesk) jen informace čerstvé ba bleskové, a tedy někdy i těžko ověřitelné, připravil autor tentokrát jen suchou řeč výsledků a statistiky vymlouvaje se při tom na paměť tím chabější, čím lépe se mu v turnaji daří.

Pár čísel ovšem také není k zahození - Bronislav Vymazal se v dvaapadesátileté historii soutěže stal přeborníkem poprvé, zatímco spoluvítěz Neklan Vyskočil má doma už tituly čtyři. 37x hrál ve finále František Vykydal. Poprvé vyhrál v roce 1963 (v tabulce s otazníkem, doufejme, že nebude zase dementi), kdy dnešní vítězové byli ještě několik pětiletek od svého narození a letos se rozdělil o 6.-8. místo - obdivuhodné!

Pozoruhodnou osobní statistiku si vede autor článku - 9. místem si doplnil sbírku finálových umístění, ze 16 příček už mu chybí jen 1., 7. a 8. místo.

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 30.05.2008 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009