Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Zájezd do Znojma

"A Miguel věren své pověsti povídal, co vše ode mne četl na webu a koho jsem kde pomluvil a kdo si na moje nepřesnosti kolem simultánky Kasparova v Brně a kde jinde ještě stěžoval..." Těžko říct, zda má šachový publicista, v tomto případě Jan Kalendovský - ale jinde to nebude jiné, spíše bědovat nad nevděčností čtenářů nebo se radovat, že jeho příspěvky všichni znají (s kritickým čtenářem Miguelem se můžete seznámit v dolní části článku z loňského Openu Duras).

„Jen kecej co nejvíc, aspoň neusnu“, pochvaloval si naopak řidič brněnské Lokálky vezoucí prořídlý mančaft na nedělní zápas KP I. s TJ Znojmo. Domácí na tom byli ještě hůře a tak zbyl čas i na průzkum okolních pohostinství, který je na žádost dalšího pozorného čtenáře obohacen o zcela konkrétní podrobnosti ohledně cen a úrovně obsluhy. Přitom se vzpomínalo na boj domácího Zdeňka Kavana ve finále mistrovství ČSSR dorostu 1978 (bronz si tehdá za Gažíkem a Pastirčákem odnesl dnešní majitel Bobycentra Daniel Šorm), probíralo hledání šéfa pro Sdružení korespondenčních šachistů nebo korektnost (jak se později ukázalo nekorektnost) nejnovějšího pomocného matu od jubilanta Josefa Petláka.

Končit se nemohlo nikde jinde než U Pásků, kde bude tuto sobotu tradiční blicák, konkurující ovšem (stejně jako loni) bleskovému přeboru JmŠS v Bobycentru. Zbytek vyprávění, tabulek a partií si přečtěte v příloze.

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 27.02.2008 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009