Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Bruntál 2007

Již dvanáctý ročník šachového maratonu proběhl tento víkend v Bruntále, v  k tomuto klání vynikajících prostorách střední školy řemesel. Bohužel termínová kolize s hustopečským turnajem notně zředila řady kvalitních plejerů, kteří by si přijeli naplnit svůj měšec nějakými chechtáky a tak i my, hráči tvořící obvykle nízké křoví, jsme si uhráli kvanta bodů (samozřejmě též pomocí velkého počtu kontumací).

Na úvod nás bohužel nemile překvapila zpráva o úmrtí dvou nadšených pořadatelů a přátel pana Kozáka a Františe.

Hrát se začalo kolem půl desaté a turnaj probíhal velmi plynule, přátelsky a fair play. O přestávkách jsme vyjídali dobře zásobený bufet, k dispozici byla též čepovaná desítka i dvanáctka. Miky Maník kohosi obíral v mariáši,  Slavík s Porčem kouřili jak špačci a turnaj vesele běžel. Kolem druhé ranní přišla na většinu hráčů krize dokonce i na nezdolného p. Miliána, který se se všemi objímal už od desáté ranní. Svítání, které ani v tom fofru nepostřehnete, však únavu přibrzdí a s pomocí kávy se turnaj dá nakonec i dohrát.

Rozdílení cen (letos jich bylo k mání 40) má v sobě i kousek nostalgie a člověk by i přes únavu ještě pár partií a šťouchanců s přáteli přidal, takže pro ořechovskou výpravu akce skončila ještě u píva a uvolněných blicek v hospodě u Fasurů.

Chtěl bych poděkovat alespoň touto formou  pořadatelskému oddílu  v čele s p. Muchou a Ludwigem, jakož i štědrému mecenáši p. Mikovi za skvělý turnaj.
                                                                            
Pavel Kubíček
                     

Soubor ke stažení: [pdf]

přidal Kubíček Pavel dne 13.06.2007 | sekce: Turnaje


Aktuální akce

» 
» 

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009