Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Přeborníkem JmŠS v rapidu velmistr Polák

Přebor Jihomoravského šachového svazu v rapidu letos utrpěl zrušením OPENu Znojmo. Z finálového vyvrcholení celého festivalu se tak dostal mimo hlavní festivalové dění. Navíc si sobotu 12. května vybralo za termín svých akcí hned několik jihomoravských pořadatelů.

Co chybělo na kvantitě (36 účastníků), se částečně vykompenzovalo kvalitou startovního pole, které ozdobili svou účastí velmistři Tomáš Polák a Radek Kalod. Druhý jmenovaný půlil už ve druhém kole s Jiřím Škaroupkou, což de facto rozhodlo velmistrovský souboj o první místo.

Štikou v turnajovém rybníce se stal Karel Kratochvíl, který si zřejmě vzpomněl na své úspěšné velmistrovské souboje téměř přesně před rokem v Hustopečích. Tentokrát sice velmistrovský skalp nezískal, ale remízoval s oběma velmistry, s FM Neklanem Vyskočilem (2349) a jako třešinku na dortu si v posledním kole nadělil vítězství s FM Haraldem Groetzem (2391).

Nejúspěšnější ženou se stala domácí Štěpánka Adámková-Schirmbeck, nejlepším juniorem a seniorem opět domácí Jiří Šrámek a František Růžička.

Výsledky turnaje i doprovodného rapidu mládeže si můžete prohlédnout na třech excelovských listech v příloze. 

Soubor ke stažení: [XLS]

přidal David Ciprys dne 14.05.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009