Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Na Břeclavsku vyhrály Šakvice, vystřídají Vranovice

Když už se na těchto stránkách objevila závěrečná zpráva z Vyškovska, v zájmu úplnosti si můžete prohlédnout i poněkud vousatý záznam z Břeclavska.

Na vítěze zde aspirovaly 3 týmy - Sokol Šakvice, Slavoj Velké Pavlovice a Tatran Poštorná D. První 2 družstva remízovala hned v úvodu a většinu soutěže tak přesvědčivě vedl Tatran Poštorná. Jeho suverenita však skončila 3 kola před kocem, kdy k rozhodujícímu zápasu s Velkými Pavlovicemi nastoupil jen v sedmi a prohrál 3:5. Velké Pavlovice se rázem staly favority soutěže, protože na Šakvice čekala Poštorná v posledním kole a jen největší šakvičtí patrioti mohli předpokládat, že si s Poštornou poradí stejně snadno jako Velké Pavlovice.

Nečekané se však stalo skutkem, Šakvice převálcovaly Poštornou 6:2 a o jediný bod ve skóre předstihly finišující Pavlovice. Mimochodem ti největší šakvičtí patrioti jsou z Vranovic. Spolupráce obou oddílů je natolik úzká, že oba celky jsou takřka k nerozeznání (dokonce Šakvice občas hrají ve Vranovicích). Vzhledem k sestupu Vranovic z KP II. se tak v podstatě nic nemění.

Celkově však bylo vítězství Šakvic zcela zasloužené, na prvních dvou deskách zaznamenali Josef Dirgas a Radek Šťastný excelentní výsledky 8/9 a 7,5/8. Podobně jako Habrovany na Vyškovsku se i Šakvice umějí svými úspěchy pochlubit (byť to asi nedělají moc často, příslušný článek začíná slovy "Jistě málokdo z občanů ví, že TJ Sokol Šakvice má také šachový oddíl...") - záznam o vítězství v okresním přeboru nalezneme v dubnovém čísle  zpravodaje Informační listy na obecní webové stránce. Hodně zdaru ve vyšší soutěži!

Soubor ke stažení: [rtf]

přidal David Ciprys dne 11.05.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009