Vyhledávání

  
podrobné vyhledávání

Přihlášení

     
zaregistrovat se    zapomenuté heslo
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Adresáře

Jihomoravský šachový svaz

Adresa: Hybešova 119
664 17 Tetčice
IČ: 22894420
č.ú. 2700140505/2010

RSS kanál

Sledovanost

Statistiky sledovanosti jsou dostupné na serveru navrcholu.cz. Tamtéž lze najít srovnání sledovanosti s dalšími šachovými stránkami.

Podrobný výpis souboru ke stažení

Na Vyškovsku vyhrály opět Habrovany

S mírným zpožděním dorazila závěrečná zpráva Okresního přeboru družstev Vyškovska, kde opět vyhrál ŠO TP Habrovany. Po loňském odmítnutí postupu do vyšší soutěže se tentokrát prý máme na Habrovany v KP II. těšit.

Obec Habrovany zhruba na půl cesty mezi Vyškovem a Brnem má sice jen 750 obyvatel, ale místní šachový oddíl působící při Ústavu sociální péče v prostorách habrovanského zámku

je velmi agilní a v minulých letech byl pořadatelem celé řady soutěží tělesně postižených šachistů včetně mistrovství ČR. Asi málokde jinde nalezneme odkaz na šachový oddíl přímo na oficiálních obecních stránkách.

Samotný okresní přebor vyhrály Habrovany zcela zaslouženě. Svého největšího (a vlastně jediného vážného) soupeře MKS Vyškov C odremízovaly 4:4 a v odvetě porazily 4,5:3,5, s ostatními družstvy se vypořádaly bez větších problémů a do vyšší soutěže postupují s poměrně vysokým náskokem. Ať se jim v ní daří.

Přiloženou závěrečnou zprávu zaslal vedoucí soutěže a předseda OŠS Vyškov Ing. Jiří Čupr.

Soubor ke stažení: [doc]

přidal David Ciprys dne 10.05.2007 | sekce: Soutěže dospělých


Aktuální akce

Aktuality ze soutěží

» 
» 
» 
» 
» 
 
PeloDesign, 2002-2009